Ucuz Dergi Basımı

Ucuz Dergi Basımı

Ucuz Dergi Basımı Yapan Matbaa,

Önka matbaa kitap, dergi katalog  basım hizmetleri olarak kalitemnizden ödün vermeden canlı renklerde baskı, tecrübeli çalışanlarımız ile de ciltleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Dergi, bülten ve gazete basımı için https://www.onkamatbaa.com/hizmetler/dergi-basimi sayfamızı ziyaret edebirsiniz. 

Ucuz dergi basımında hızlı ve kaliteli makinalarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Dergi fiyatlandırma konusunda ve bütçenize göre derginizin sayfa sayılarını kağıt gramajlarını ve ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken hususlar ise şöyledir. 

 

- Dergi Boyutları 
Dergiler genelde standart olarak A4 boyutunda basılmaktadır. Forma olarak belirlenmiş 16 sayfa ve katları olarak basılabildiği gibi farklı sayfa sayılarında da baskı yapılabilir. Bu boyutlarda talep edilen
dergi baskı fiyatları farklı boyutlara göre daha ekonomik olmaktadır. Bunun nedeni ise birkaç sayfanın aynı anda basılmasına imkan vermesi ve dolayısıyla kağıtta yaşanacak fireyi önlemesidir. Derginizin konsepti farklı olabilir ve farklı bir boyut talep edebilirsiniz. Bu kağıtta yaşanacak fireyi artıracağından dergi baskısı fiyatlarını da doğru orantılı olarak artıracaktır.

- Dergi Sayfa Sayıları 
Dergi basımı fiyatları dergi sayfa sayıları ile de değişebilir. Sayfa sayısı arttıkça maliyet de artmaktadır. Bunun dışında 4, 8, 12 ve 16'nın katları dışında bir sayfa sayısı belirlediyseniz bu da maliyeti artırabilir. Çünkü bu sayfa sayılarında sayfaları üst üste getirerek kağıt kaybı önlemiş olmaktadır.

- Baskı Kağıdı Kalitesi 
Dergi sayfalarında kullanılacak kağıt, kapak kağıdının kalınlığı ve kalitesi, katlamalı sayfalar, ekstra işçilik gerektirecek sayfalar dergi basımında, dergi basımı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Online Teklif Al

Teklif almak istediğiniz konu hakkında detaylı bilgi yazınız.