Neden Biz?

KALİTELİ KİTAP, KATALOG, DERGİ BASTIRMAK İÇİN ZAMANLA MI YARIŞIYORSUNUZ!!!

TECRÜBELİ ELLERLE KİTAP, KATALOG VE DERGİ BASIMINDA KAĞIDA RENK KATIYORUZ….

Koyduğunuz hedeften daha büyük, Yürüdüğünüz yoldan daha sağlam, Gecen zamandan daha hızlıyız…

Kaliteli ürün ve zamanında teslimat ilkemizle deneyim, tecrübe ve emeği ile kağıda dökküklerinizi bizlerde kalitemizle kitap ve cilt haline getirmekteyiz. Önka Ofset basım ve matbaacılık ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her konuda değer vermeye devam etmekteyiz..

Profesyonel  makine ve çalışan kadromuz en hızlı şekilde üretim yapmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem veren Önka Ofset Basım ve Matbaacılık kaliteden ödün vermeden 1500 m² lik kapalı alanda her vardiyada çalışanı ile gününde iş teslim etme prensibiyle 24 saat hizmet vermekte her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir. Yeni yatırımları arasında; İşlerin kalitesini artırma adına, MAN RALAND 4 renkli baskı makinesi, sürekli artan yayıncı siparişleri üzerine SMHYT F550 mukavva sıvama sert kapak taslama ve ciltleme makinesi ve 25 Nisan 2016 tarihinde faaliyete geçen Wohlenberg W20 yumuşak kapak amerikan ciltleme hattı ilave edilmiştir.

Kapasitesinin büyük bir bölümünü renkli işlerin, Özel tasarımlı ajandaların ve promosyon defterlerin oluşturduğu Önka Ofset Basım ve Matbaacılık çeşitli ajanslara, yayıncılara, kamu kurumlarına, dernek, vakıf vb. kuruluşlara, fason baskı, fason matbaa ve fason mücellit hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin her ilinde  müşterisi bulunan Önka Ofset basım ve matbaacılık ailsei olarak zaman zaman yurt dışından gelen talepleri de karşılamaktadır.

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile çok kısa zamanda sektörde önemli bir yere gelmiştir. Gerek teknolojik anlamda gerekse vizyon anlamında kendini yenilemeyi ilke edinmiş olan Önka Ofset basım ve matbaacılık, kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme göstermiş kısa sürede güçlü müşteri ve bayi ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

Ankara matbaa,

baskı yapan matbaalar, Fason baskı yapan matbaa, Ankara’da matbaa, dergi basımı, katalog basımı, kitap basımı, broşür basımı, fason baskı, fason matbaa,kitap basan matbaalar, dergi basan matbaalar, katalog basan matbaalar, matbaa firmaları, bülten basımı, kitap basımı yapan matbaalar, kitap basan matbaa

Online Teklif Al

Teklif almak istediğiniz konu hakkında detaylı bilgi yazınız.