Neden Biz?

KİTAP, KATALOG, DERGİ BASTIRMAK İÇİN ZAMANLA MI YARIŞIYORSUNUZ!!!

TECRÜBELİ ELLERLE KAĞIDA RENK KATIYORUZ….

Koyduğunuz hedeften daha büyük, Yürüdüğünüz yoldan daha sağlam, Gecen zamandan daha hızlıyız…

Kaliteli ürün ve zamanında teslimat ilkemizle tecrübe, emek ve enerjinizle kağıda dökküklerinizi bizlerde deneyimimizle okurlara ulaşabilmesi için kitap haline getirmekteyiz. Önka Ofset basım ve matbaacılık ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her konuda değer vermeye devam etmekteyiz..

Otomatik makine ve profesyonel çalışan kadromuzla hızlı ve kaliteli bir şekilde üretim yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren Önka Ofset Basım ve Matbaacılık kaliteden ödün vermeden, 1500 m² lik kapalı alanda her vardiyasında çalışanımımızla gününde iş teslim etme prensibiyle 24 saat hizmet vermekteyiz.

İşlerin kalitesini dahada artırmak adına, MAN RALAND 700/ 2/2/4 renkli baskı makinesi, sürekli artan siparişler üzerine SMHYT F550 otomatik mukavva sıvama sert kapak taslama ve ciltleme makinesi - Wohlenberg W20 yumuşak kapak amerikan ciltleme hattı ve 2022 yılında makina parkurumuza Heidelberg Stahlfolder KD 78 4 KTLL 32 sayfa katlama makinası ilave edilmiştir. Her geçen gün müşteri portföyümüz genişlemekte ve yatırımlarımız devam etmektedir. 

Kapasitesinin büyük bir bölümünü renkli işlerin basımında, mukavva sıvama sert kapaklı kitap yapımında, özel tasarımlı ajandaların ve promosyon defterlerin oluşturduğu, çeşitli kamu kuruluşlarına, dernek, ajans, yayıncılara baskı, matbaa ve mücellit hizmetleri vermekteyiz. Ülkemimizin her ilinde  müşterisi bulunan Önka Ofset basım ve matbaacılık ailsei İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere, Sırbistan, Yunanistan, Azerbaycan, Irak gibi yurt dışından gelen talepleride taliteli olarak karşılamaktayız.

Kalite, güven ve hızlı hizmet anlayışı ile kısa orta ve uzun vade planlamasıyla sektörde önemli bir yere gelmiştir. Gerek teknolojik gerek vizyon anlamında yurt içi ve yurt dışı fuar katılım ve gezilerileriyle kendini yenilemeyi ilke edinmiştir. Günün şartlarına göre gelişim gösterip kısa sürede güçlü müşteri ve bayi ağı ile matbaa konusunda iş deneyim belgeleriyle uzmanlığını baskı sektöründe kanıtlamıştır.

Ankara matbaa,

baskı yapan matbaalar, Fason baskı yapan matbaa, Ankara’da matbaa, dergi basımı, katalog basımı, kitap basımı, broşür basımı, fason baskı, fason matbaa,kitap basan matbaalar, dergi basan matbaalar, katalog basan matbaalar, matbaa firmaları, bülten basımı, kitap basımı yapan matbaalar, kitap basan matbaa

Online Teklif Al

Teklif almak istediğiniz konu hakkında detaylı bilgi yazınız.